SKOLAKRTA, "Det svenska stormaktsväldet och dess krig", Einar Dahlén, Bengtsons litografiska AB, Stockholm, 1946.

492741. SKOLAKRTA, "Det svenska stormaktsväldet och dess krig", Einar Dahlén, Bengtsons litografiska AB, Stockholm, 1946.

Höjd 135 cm.
Längd 204 cm.

Slitage och skador, revor och veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 135 cm.
Längd 204 cm.

Antal besök: 785