DAGNY SCHÖNBERG. "Efter badet i SAn Mono". Olja på pannå, signerad.

492739. DAGNY SCHÖNBERG. "Efter badet i SAn Mono". Olja på pannå, signerad.

Olja på pannå, ca. 44x57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på pannå, ca. 44x57 cm.

Antal besök: 616