Längd ca 59 cm.
Fiol ägarmärkt TL på baksida.
Medföljer väska samt stråke.
Slitage, skador, lossningar i limningar.
Längd ca 59 cm.
Fiol ägarmärkt TL på baksida.
Medföljer väska samt stråke.