BÄLTE, vitmetall med halvädelstenar, orientaliskt, 1900-tal.

492650. BÄLTE, vitmetall med halvädelstenar, orientaliskt, 1900-tal.

Längd 80 cm. Bredd ca 3,2 cm.

Slitage, smärre beläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 80 cm. Bredd ca 3,2 cm.

Slitage, smärre beläggning.

Antal besök: 396