KARMSTOLAR,ett par Carl Larsson-stil, tidigt 1900-tal.

492572. KARMSTOLAR,ett par Carl Larsson-stil, tidigt 1900-tal.

Rygghöjd 91 cm , bredd 57 cm.

Enstaka repor & märken.Smärre färgbortfall. Ommålad, omklädd sits.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 91 cm , bredd 57 cm.

Antal besök: 441