BLOMBORD, Carl Larsson-stil, tidigt 1900-tal.

492561. BLOMBORD, Carl Larsson-stil, tidigt 1900-tal.

Längd 74,5 cm, bredd 44,5 cm, höjd 81 cm.

Smärre slitage, kantstött / repig , färgbortfall. 20 cm spricka i botten, se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 779