FRUKOSTSERVIS, 32 delar, porslin, "Diamant", Jackie Lynd för Rörstrand.

492506. FRUKOSTSERVIS, 32 delar, porslin, "Diamant", Jackie Lynd för Rörstrand.

Blodgivare ger med hjärtat.
8 tallrikar, diameter 19 cm
8 djupa tallrikar, diameter 16 cm
8 koppar, höjd 8,5 cm
8 äggkoppar, höjd 4 cm.

Bruksslitage samt besticksrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blodgivare ger med hjärtat.
8 tallrikar, diameter 19 cm
8 koppar, höjd 8,5 cm
8 äggkoppar, höjd 4 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 207