FÄLLBORD, trä, "Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie, 1990-tal.

492442. FÄLLBORD, trä, "Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie, 1990-tal.

Fällbar rund skiva, svarvat ben på tredelad fot. Diameter 63, höjd 75 cm, 108 cm med uppfälld bordsskiva.

smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

smärre bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 073