PARTI KERAMIK, 10 delar, Japan/Kina samt FAT alabaser/soapstone.

49242. PARTI KERAMIK, 10 delar, Japan/Kina samt FAT alabaser/soapstone.

Högsta höjd ca 30 cm.

Slitage. Mindre flaska/vas, flakong samt fyra skålar med nagg samt sprickor. Skål i sten med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 30 cm.

Antal besök: 910