JENNY SCHWEMINSKY. Stilleben. Olja på duk. Signerad.

49240. JENNY SCHWEMINSKY. Stilleben. Olja på duk. Signerad.

54x47 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54x47 cm.

Antal besök: 1 206