Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
STIG EINARSSON. Olja på duk, signerad.
492384. STIG EINARSSON. Olja på duk, signerad.
Ca 59 x 80 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 59 x 80 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
1 027