THOMAS BUSH HARDY. Segelbåtar vid piren, akvarell, signerad T.B. Hardy 95.

492382. THOMAS BUSH HARDY. Segelbåtar vid piren, akvarell, signerad T.B. Hardy 95.

13 x 22 cm, ramstorlek 33 x 42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 808