THOMAS BUSH HARDY. Segelbåtar, akvarell, signerad T.B. Hardy.

492380. THOMAS BUSH HARDY. Segelbåtar, akvarell, signerad T.B. Hardy.

13,5 x 22 cm, ramstorlek 33 x 42,5 cm.

Smärre ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ramslitage.

Antal besök: 1 311