THOMAS BUSH HARDY. Segelbåtar, akvarell, signerad T.B. Hardy 1877.

492378. THOMAS BUSH HARDY. Segelbåtar, akvarell, signerad T.B. Hardy 1877.

22 x 34, ramstorlek 45 x 57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 818