THOMAS BUSH HARDY. Segelbåtar, akvarell, signerad T.B. Hardy 95.

492376. THOMAS BUSH HARDY. Segelbåtar, akvarell, signerad T.B. Hardy 95.

42 x 68 cm, ramstorlek 63 x 87 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 378