LUCIEN DELARUE. Floden Seine, Paris, olja på duk, signerad Delarue.

492375. LUCIEN DELARUE. Floden Seine, Paris, olja på duk, signerad Delarue.

51 x 61 cm, ramstorlek 64 x 75 cm.

Smärre ramskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ramskador.

Antal besök: 1 096