RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Grafik
GERARD TITUS-CARMEL. Etsning, signerad 75 och numrerad 29/100.
492368. GERARD TITUS-CARMEL. Etsning, signerad 75 och numrerad 29/100.
Ca 65 x 50 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 65 x 50 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
868