DAGNY SCHÖNBERG. "Det blåser upp". Olja på pannå. Signerad.

492343. DAGNY SCHÖNBERG. "Det blåser upp". Olja på pannå. Signerad.

57 x 64 cm.
Titel a tergo.

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 64 cm.
Titel a tergo.

Antal besök: 626