PLÅTBURKAR, 3 st, Marabou, Carl M Magnussons Choklad- & Konfektfabrik.

492307. PLÅTBURKAR, 3 st, Marabou, Carl M Magnussons Choklad- & Konfektfabrik.

Delvis glasade lock. Höjd 13,5.

Omfattande slitage, rost, mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 965