GIDEON ERIKSSON. Solbelyst skogsglänta. Olja på pannå. Signerad och daterad -82.

492306. GIDEON ERIKSSON. Solbelyst skogsglänta. Olja på pannå. Signerad och daterad -82.

55 x 61 cm.

Gideon Eriksson (1915–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 61 cm.

Gideon Eriksson (1915–1996)

Antal besök: 1 201