Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
HUMIDOR, CIGARRSNOPPARE samt ASKFAT, trä och metall, 2000-tal.
492272. HUMIDOR, CIGARRSNOPPARE samt ASKFAT, trä och metall, 2000-tal.
Humidorens längd 24 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Humidorens längd 24 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
382