HUMIDOR, CIGARRSNOPPARE samt ASKFAT, trä och metall, 2000-tal.

492272. HUMIDOR, CIGARRSNOPPARE samt ASKFAT, trä och metall, 2000-tal.

Humidorens längd 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Humidorens längd 24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 507