SIDEBOARD, Georg kofoed, 1900-tal.

492233. SIDEBOARD, Georg kofoed, 1900-tal.

Höjd ca 86,5 cm
Längd ca 220 cm
Bredd ca 53 cm.

Slitage, trolig fuktskada på vänster sida, se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 86,5 cm
Längd ca 220 cm
Bredd ca 53 cm.

Antal besök: 809