MORTEL MED STÖT, kolmårdsmarmor, 1800/1900-tal.

49220. MORTEL MED STÖT, kolmårdsmarmor, 1800/1900-tal.

Mortelns höjd ca 14,5 cm.

Bruksslitage. Nagg på stöt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mortelns höjd ca 14,5 cm.

Bruksslitage. Nagg på stöt.

Antal besök: 1 422