MÄRKLIN ånglok R890 samt vagnar olika tillverkare och byggnader. Allt skala 0.

492202. MÄRKLIN ånglok R890 samt vagnar olika tillverkare och byggnader. Allt skala 0.

Skala noll.

Skador och slitage. Ånglokets urverk och fram- backmekanism fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skala noll.

Antal besök: 646