LAMPSKÄRM, fattigmanssilver.

LAMPSKÄRM, fattigmanssilver.
492114. LAMPSKÄRM, fattigmanssilver.

Diameter 25 cm.

Ytslitage samt smärre mynningsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 25 cm.

Antal besök: 1 670