POUL STRÖYER. Litografi, signerad och numrerad 20/115.

492087. POUL STRÖYER. Litografi, signerad och numrerad 20/115.

22 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 661