HÖRNSKÅP MED VITRINDEL, mahogny, engelsk stil, sent 1900-tal.

492077. HÖRNSKÅP MED VITRINDEL, mahogny, engelsk stil, sent 1900-tal.

Längd 79, bredd 42, höjd 178 cm.

Slitage samt listbit saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt listbit saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 499