DOSA, mässing, daterad 1764.

DOSA, mässing, daterad 1764.
492013. DOSA, mässing, daterad 1764.

Längd 10,5, bredd 9 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 10,5, bredd 9 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Antal besök: 425