BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, rokokostil, RAF, 1900-talets andra hälft.

492007. BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, rokokostil, RAF, 1900-talets andra hälft.

Dekor av bladverk, Märkta i botten. Höjd inklusive sockel ca 40 cm.

Ej funktionstestade. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 417