TAKKRONA, 1900-tal.

TAKKRONA, 1900-tal.
491938. TAKKRONA, 1900-tal.

Total höjd ca 82 cm
Diameter ca 50 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!
491938. TAKKRONA, 1900-tal.

Total höjd ca 82 cm
Diameter ca 50 cm.

Antal besök: 330