STOLAR, 6 stycken, ek, barockstil, 1900-tal.

491929. STOLAR, 6 stycken, ek, barockstil, 1900-tal.

Rygghöjd 105 cm.

Bruksslitage samt sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 105 cm.

Bruksslitage samt sprickor.

Antal besök: 249