VÄGGSKÄRM, orientalisk, 1900-tal.

491926. VÄGGSKÄRM, orientalisk, 1900-tal.

Svartlackerat trä med dekor av bambu. Längd 45x4, höjd 183 cm.

Sprickor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor samt slitage.

Antal besök: 694