SOFFBORD, idegran/bonat trä, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

491922. SOFFBORD, idegran/bonat trä, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 128, bredd 76, höjd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 535