MATSALSGRUPP, vitlackerad, modern design.

491910. MATSALSGRUPP, vitlackerad, modern design.

Slagbord samt 4 stolar, bordets längd 64-190, bredd 80, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 807