Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
WILLIAM NORDING. Olja på pannå. Landskap, signerad.
491899. WILLIAM NORDING. Olja på pannå. Landskap, signerad.
Ca 16 x 22 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 16 x 22 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
342