SKÅLAR samt KRUS, 6 delar, keramik, bland annat Rörstrand, JIE, Anita Nylund, 1900-talets mitt.

491859. SKÅLAR samt KRUS, 6 delar, keramik, bland annat Rörstrand, JIE, Anita Nylund, 1900-talets mitt.

Skål, Rörstrand, "Entré"
Skål, Laholm
Kakburk, JIE
Krus, Rörstrand
Fat, JIE
Fat, Janssons Frestelse, Anita Nylund, JIE.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, Rörstrand, "Entré"
Skål, Laholm
Kakburk, JIE
Krus, Rörstrand
Fat, JIE

Bruksslitage.

Antal besök: 1 092