DOCKA SAMT DOCKSÄNG, tidigt 1900-tal.

491851. DOCKA SAMT DOCKSÄNG, tidigt 1900-tal.

Längd 30-35 cm.

Skador ock slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 30-35 cm.

Skador ock slitage.

Antal besök: 359