Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
BRITA ROTHLIN ZACHRISSON. "Åsar, Kinda I". Olja på pannå, signerad.
491840. BRITA ROTHLIN ZACHRISSON. "Åsar, Kinda I". Olja på pannå, signerad.
Ca. 39x64 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 39x64 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 125