SERVERINGSVAGN, lackerad i ljusgrått, troligen AB Nybrofabriken.

491810. SERVERINGSVAGN, lackerad i ljusgrått, troligen AB Nybrofabriken.

Ljust gråmålad, enkelt hopfällbar serveringsvagn huvudsakligen tillverkad i s.k. Royal Board, troligen tillverkad på AB Nybrofabriken som ingick i Bra Bohag-gruppen och tidigt -60-tal
Längd 53 cm, bredd 41 och höjd över handtaget 61 cm.

Repor, litet rost på hjulhållarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 472