RULLMÅLNING, Åsna samt Män, orientalisk, 1900-tal.

491787. RULLMÅLNING, Åsna samt Män, orientalisk, 1900-tal.

Mått 165 x 53,5 cm.
Bildmått 79 x 46 cm.

Veck, bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 165 x 53,5 cm.
Bildmått 79 x 46 cm.

Veck, bruks/åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 387