VAS samt KARAFF, glas, Orrefors, 1900-tal.

491776. VAS samt KARAFF, glas, Orrefors, 1900-tal.

Vas höjd 26 cm, signerad Orrefors P.K 3092/6
Karaff höjd 31 cm. signerad Orrefors P.K 3510.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 498