FOTOGRAFI, samt autograf på Gösta Ekman den äldre, 1920/30-tal.

491770. FOTOGRAFI, samt autograf på Gösta Ekman den äldre, 1920/30-tal.

Fotografi uppsatt på kartong.
27 x 21,5 cm.

Smärre slitage samt mindre fläckar på fotot, kartongen med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fotografi uppsatt på kartong.
27 x 21,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 720