STAFFLI, Mabef, Italien, 1900-tal.

491750. STAFFLI, Mabef, Italien, 1900-tal.

Stämplat "Mabef Made in Italy".
Längd ihopslaget 89 cm.

Troligen aldrig använt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ihopslaget 89 cm.

Troligen aldrig använt.

Antal besök: 1 392