LJUSSTAKAR, 3 st, glas, Erik Höglund, Boda, 1900-tal.

491747. LJUSSTAKAR, 3 st, glas, Erik Höglund, Boda, 1900-tal.

Under fot märkta Boda.
1 par ljusstakar, höjd 15,5 cm.
Ljusstake, höjd 36,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Under fot märkta Boda.
Ljusstake, höjd 36,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 897