HERRARMBANDSUR, Candino, 1900-talets andra hälft.

491740. HERRARMBANDSUR, Candino, 1900-talets andra hälft.

Bruksslitage.

Buksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Buksslitage.

Antal besök: 323