KARL ERIK HÖGLUND. färglitografi, signerad och numrerad 36/360.

491731. KARL ERIK HÖGLUND. färglitografi, signerad och numrerad 36/360.

Dansande par. Bladstorlek ca 59 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 680