SÅSSKÅL MED FAT, silver med invändig förgyllning. Fredrik och Wilhelm Zethelius, Stockholm 1842. Vikt ca 580 gram.

491714. SÅSSKÅL MED FAT, silver med invändig förgyllning. Fredrik och Wilhelm Zethelius, Stockholm 1842. Vikt ca 580 gram.

Diameter 21, höjd 9 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 21, höjd 9 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 791