CARL BERNDTSSON. Motiv av hus, olja på duk, signerad C Berndtsson.

491683. CARL BERNDTSSON. Motiv av hus, olja på duk, signerad C Berndtsson.

Mått 46x55 cm.

Carl Berndtsson (1902–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 46x55 cm.

Carl Berndtsson (1902–1983)

Antal besök: 340