BORDSLAMPOR 5 st, keramik, mestadels osignerade, Bo Borgström.

49166. BORDSLAMPOR 5 st, keramik, mestadels osignerade, Bo Borgström.

Medföljer tillhörande lampskärmar.
Högsta höd exkl skärm ca 40 cm.

Slitage, enstaka mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 873