KAJ WILLY REINHOLD THYSELL. Motiv från nordvästra skåne, olja på duk, signerad Thysell.

491647. KAJ WILLY REINHOLD THYSELL. Motiv från nordvästra skåne, olja på duk, signerad Thysell.

54x81 cm, (rammått: 67x94 cm).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 332